Застосування різних сортів дерева забезпечить виконання різноманітних завдань та вимог. Іноді потрібний дуб, іноді модрина або ялина. Але в особливих ситуаціях застосовується черешня. Вона відрізняється унікальною структурою і незвичайним кольором, що робить її чудовим варіантом для виробництва меблів, елементів, що декоруються, і різних аксесуарів. Простота її обробки дозволить реалізовувати навіть найсміливіші ідеї та рішення з урахуванням бюджету.
Сфери використання деревини
Черешня використовується в багатьох сферах виробництва, адже з неї можна виготовити такі предмети:
- різні види меблів та домашніх аксесуарів у різному виконанні;
- вироби столярного призначення;
- музичні інструменти;
- дерев’яні судна;
- посуд та дерев’яні вироби для кухні;
- тару.
Також з натурального дерева виготовляється велика кількість будівельних матеріалів, призначених як для чорнових, так і чистових робіт.
Як купувати дерево?
Декілька років тому законодавство України змінилося і тепер реалізація деревини допускається виключно на відкритих аукціонах. Вони проводяться на майданчику Української універсальної біржі тут https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/tsena-drevesyny-chereshny-vystavlennoj-na-auktsyon-cherez-ooo-uub/, де є великий набір лотів для вибору та участі. Кожен може оцінити пропозиції, пройти реєстрацію та взяти участь у торгах.
Раніше торгівля деревиною вважалася корумпованим процесом, коли кожен міг отримати перевагу у покупці лише завдяки хабару. Гроші йшли повз касу і бюджет України нічого не отримував. Також виникали проблеми з експортом, коли деревину можна було б продати за вигіднішою ціною.
Законодавство змінилося, і тепер лісові господарства мають продавати дерево через Українську універсальну біржу. Підвищується конкуренція, з’являються нові продавці, які у однакових умовах. Кожен лот може детально оцінити перед початком організації торгів.
Переваги біржі
Покупці мають право самі вибирати майданчики, але Українська універсальна біржа є чудовим місцем для покупки деревини. У торгах братиме участь організатор, виконавець та учасники. Суть аукціону у постійному підвищенні ціни, при цьому є її крок. Той, хто по закінченню пропонує найвищу ціну, той буде переможцем і як наслідок фактичним покупцем дерева.
Продавець зобов’язаний підготувати комплексну інформацію про свій лот, вказуючи вид та якість деревини, її обсяг та докладні характеристики. Також надається набір актуальних документів, які надалі підписуватимуться між сторонами.
Персональна підтримка та моніторинг
Вирішення будь-яких питань можливе за допомогою менеджерів, які готові надати консультації. Також з їхньою допомогою вирішуються спірні моменти під час проведення аукціонів. Щоб кожен із учасників був завжди в курсі подій, є можливість передплатити оновлення в одному з месенджерів. Туди надходитиме актуальна інформація з оновленнями.
Учасники можуть робити ставки на кілька аукціонів одразу, якщо є впевненість у перемозі. Попередньо вноситься гарантійний внесок, який повертається, якщо учасник не переміг.